Naše služby

Centrální vysavače Elektrolux, Beam

Centrální vysavač pomáhá velmi efektivně s úklidem domácnosti.

Oproti vysávání standardním vysavačem jsou centrální vysavače jednodušší – vysáváte dlouhou, pružnou a lehkou hadicí, kterou zapojíte do zásuvky na zdi a nemusíte s sebou nosit těžký agregát s motorem. Když skončíte, hadici prostě vytáhnete a zásuvku zavřete. Můžete si vybrat z několika různých modelů sacích agregátů, všechny s vysokým sacím výkonem a účinnými motory. Taktéž si můžete vybrat z nabídky sad příslušenství. Centrální vysavače vysávají velmi tiše – výkonná jednotka je umístěna mimo obytné prostory (sklep, garáž) a nejste tudíž rušení hlukem. Při vysávání se dá bez problémů i například telefonovat. 

Naše firma Vám nabídne centrální vysavače značky ELECTROLUX a BEAM, od návrhu po realizaci.

Tepelná čerpadla Logatherm WPL 31A

PŘÍKLADY REALIZACE

Rodinný dům

Místo instalace: Rudník Arnultovice

Tepelná čerpadla se stále víc dostávají do popředí zájmu zákazníků hledajících technologie zaručující v současnosti, ale i budoucnosti, nízké provozní náklady za vytápění a přípravu teplé vody či bazénové vody. Naše firma tak realizovala řadu instalací pro zákazníky, kteří neváhali a rozhodli se investovat do tohoto moderního zdroje vytápění. V mnoha případech zákazníci využili systémové nabídky řešení, kvality tepelných čerpadel Logafix se systémem vzduch-voda a Logatherm se systémem země-voda načky Buderus.

Penzion K

Místo instalace: Krkonoše

Tepelný komfort je zajištěn otopnými telesy. Zdrojem tepla pro vytápění a ohřev teplé vody je tepelné čerpadlo vzduch-voda Logatherm WPL 31A ve venkovním provedení. Bivalentním zdrojem tepla k tepelnému čerpadlu je elektrokotel o výkonu 18 kW. U TČ pro venkovní instalaci je pro ovládání a nastavení využíván nástěnný regulační přístroj Logamatic HMC 20, který je propojen pomocí řídících vodičů se samotným tepelným čerpadlem. V základu umožňuje regulační přístroj Logamatic HMC 20 řízení ohřevu TV a jednoho topného okruhu. Doplněním regulátoru o přídavnou kartu HMC 20 Z je možné rozšířit řízení až na tři topné okruhy, spínání dvou zdrojů tepla či kombinace s jinými alternativními zdroji energie. Regulátor samozřejmě zajišťuje i řízené odtávání vzniklé námrazy na výparníku reverzací chodu. Optimálně sladěné systémové řešení s tepelnými čerpadly Logatherm WPL přináší očekávané úspory drahých energií!

Tepelné čerpadlo Logatherm WPL AR

Nová tepelná čerpadla řady Logatherm WPL AR v provedení vzduch/voda Vám přinášejí moderní a ekologický způsob vytápění díky využití energie z obnovitelných zdrojů. Modulový systém tepelných čerpadel je v nabídce ve výkonech 6, 8, 11 a 14 kW (při A2/ W35)*, čímž jsou čerpadla předurčena pro použití v rodinných domech a menších komerčních objektech.

Nová generace tepelných čerpadel

Nový systém tepelných čerpadel disponuje pokročilou invertorovou technologií (regulací výkonu), díky níž je výkon tepelného čerpadla přizpůsoben okamžité potřebě topného systému. Tím je zajištěn vždy maximální tepelný komfort při zvlášť hospodárném způsobu provozu.

​V případě potřeby lze Logatherm WPL AR kombinovat například s plynovým nebo olejovým kotlem a také jej rozšířit o obnovitelné zdroje energie (fotovoltaika nebo fototermika)

Máte na výběr

Logatherm WPL AR má díky různým systémovým provedením mnohostranné využití. Vnitřní jednotka je dodávána ve třech variantách: prostorově úsporné kompaktní „věžové“ řešení s integrovaným zásobníkem teplé vody nebo nástěnné jednotky ve dvou různých provedeních. Flexibilní závěsné varianty existují v monoenergetickém provedení s elektrickým dotopem anebo jako bivalentní řešení se směšovací armaturou pro kombinaci například s plynovým kotlem.

Jeden systém pro všechny aplikace

Multivalentní tepelné čerpadlo Logatherm WPL AR je vhodné jak pro novou výstavbu (provedení Comfort), tak i k rozšíření stávajících zařízení (provedení Light) a to vždy se zachováním vysokého topného faktoru COP > 4,0*

Skvěle vybavený

Všechny varianty vnitřních jednotek jsou vybaveny expanzní nádobou, pojistným ventilem, oběhovým čerpadlem a podle typu elektrickým dotopem (verze Comfort), nebo směšovací armaturou (verze Light). Varianta „T“ rovněž s integrovaným zásobníkem pro ohřev teplé vody. 

Plně automatické vytápění a chlazení

Logatherm WPL AR odebírá energii ze vzduchu až do -20 °C. Ekonomicky a šetrně ke klimatu pokrývá celkovou potřebu tepla Vašeho domu, ale díky své reverzibilní funkci slouží rovněž jako zdroj chladu v letním období.

Automatické kotle

Mnozí z těch, kdo vytápí své rodinné domy či chalupy kotlem s ručním podáváním paliva, si automatický provoz kotle ani neumí představit. U kotlů na tuhá paliva s ruční obsluhou je nutné hlídat pravidelné přikládání, aby kotel nevyhasl či nedocházelo při přiložení většího množství paliva k přetápění. Dalšími nevýhodami jsou doba zátopu a samotné vychladnutí objektu během nepřítomnosti. Pro ty z Vás, kteří by se těchto nevýhod chtěli zbavit a dopřát si většího komfortu při vytápění tuhými palivy, mohou využít zajímavé nabídky automatických kotlů na tuhá paliva.

Nový litinový kotel Buderus Logano G221 A
s automatickým podavačem a zásobníkem paliva

Buderus Logano G221 A
emisní třída 3Zvýhodněné pakety pro kotel G221 A na tuhá paliva